Bina Renklendirme

, ,

Bina Renklendirme, Bina Cephe Mantolama ve Boya Renklendirme, Projelendirme

Bina Cephe Mantolama ve Boya Renklendirme, Projelendirme


Bina Projelendirme - Proje Renklendirme - BİNA KONTROLÜ:
Bina ekibimiz ile birlikte ziyaret edilir. Alt yüzey ile ilgili inceleme yapılır ve uygun sistem önerilir.(Boya ya da ısı yalıtımı) Temeller, çatı ve su giderleri kontrol edilir ve yapılacak uygulamaya olumsuz etken oluşturacak hususlar tespit edilerek uygulama esnasında yapılması tavsiye edilir. Ayrıca gerektiğinde bununla ilgili fotoğraflar çekilerek teknik rapor ekinde detaylı şekilde bina yönetimine teslim edilir.

Bina Renklendirme, Bina Cephe Mantolama ve Boya Renklendirme, Projelendirme

Bina Projelendirme - Proje Renklendirme - YÜZEY İNCELEME:
Bina incelemeye başlandığında uygun sisteme karar verebilmek adına ilk olarak yüzey incelenir ve ısı yalıtımı mı ya da boya mı yapılacak kararı verilir. Akabinde boya yapılması yeterli görüldüğünde mevcut yüzeyin durumuna ve alt yüzeydeki boya tabakasının çeşidine göre uygun astar ve boya sistemine karar verilir.

Bina Renklendirme, Bina Cephe Mantolama ve Boya Renklendirme, Projelendirme

Bina Projelendirme - Proje Renklendirme - RENKLENDİRME VE PROJE HAZIRLAMA:
Binada renk Sisteminde bulunan 257 rengin hangisinin müşteri zevkine ve binada daha estetik duracağına dair karar verebilmek adına fotoğraf üzerinden renklendirme çalışması yapılır.

Bina Projelendirme - Proje Renklendirme - TEKNİK DANIŞMANLIK:
Uygulamaya başlamadan önce oluşabilecek tüm alternatif sorularınıza yanıt vermek, yapılacak işlemlerin ve bu işlemlerin teknik detayının fayda-zarar yönleriyle açıklanarak konuyla ilgili tam bir bilgi paylaşımı sağlanır.

Uygulamalar esnasında yapılan çalışmalar teknik personelimiz tarafından belirli aralıklarla ziyaret edilir ve yapılan işin en sağlıklı şekilde yürümesi adına çeşitli önerilerde bulunulur.